PIOTR DOBROŁĘCKI

Piotr Dobrołęcki, Redaktor naczelny „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, Biblioteka Analiz

AGNISZEKA GŁOWACKA

Agnieszka Głowacka, Business Development Manager POD, Fujifilm

Jacek Hamerliński

Jacek Hamerliński, Dyrektor, COBRPP

 

Dyrektor w Centralnym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Przemysłu Poligraficznego (COBRPP). Od prawie trzydziestu lat specjalizuje się w poligrafii i systemach wydawniczych. Pracował między innymi jako doradca i konsultant w firmach Infosystems, Publishing Institute, SAD. Jako specjalista ds. produktu i sprzedaży systemów poligraficznych działał dla firm Agfa i XTeam, kierował także działem informatycznym w Presspublice. Doświadczony trener, nauczyciel, naukowiec, konsultant. Prowadzi badania w COBRPP, gdzie kieruje Zespołem Badawczym Elektroniki Drukowanej. Autor licznych artykułów specjalistycznych, publikowanych w pismach branżowych, polskich i zagranicznych. Swoją obszerną wiedzą dzieli się regularnie podczas prowadzonych przez siebie szkoleń oraz w trakcie wystąpień na konferencjach branżowych.

MAREK PAKOSZ

Marek Pakosz, Dyrektor biura, Polska Izba Druku

KRZYSZTOF PISERA

Krzysztof Pisera, Dyrektor ds. zarządzania ofertą, SCORPIO

 

Z wykształcenia ekonomista, od blisko 25 lat wierny branży poligraficznej. Piastował różne funkcje kierownicze i zarządcze w wydawnictwach branżowych i w firmach handlowych.

Członek Rady Fundacji Rozwoju Kadr Poligraficznych.

PIOTR RONKE

Piotr Ronke, Dyrektor handlowy, SCORPIO

 

Absolwent Politechniki Łódzkiej. W branży poligraficznej od 2000 roku.

W Scorpio Sp. z o.o. rozpoczął pracę w 2003 roku od sprzedaży maszyn i materiałów eksploatacyjnych dla offsetu, introligatorni oraz druku cyfrowego.

Od 2012 na stanowisku dyrektora handlowego jest odpowiedzialny za sprzedaż we wszystkich obszarach działania firmy - fleksografia, druk cyfrowy, druk offsetowy oraz tampondruk

SZYMON SYMONOWICZ

Szymon Symonowicz, HP Indigo and Scodix Team Sales Manager, Digiprint