DIGIPRINT

Firma Digiprint istnieje na rynku polskim od 2000 roku.
Digiprint dostarcza innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Firma Digiprint oferuje klientom szerokie i kompleksowe portfolio produktów, najlepszych marek na świecie. Oprócz sprzedaży oprogramowania i maszyn oferujemy naszym klientom instalacje i serwis zaimplementowanych rozwiązań.
Obecnie jesteśmy przedstawicielami na rynku polskim takich firm jak: HP Scitex, HP Indigo - linia przemysłowa i komercyjna, Esko - oprogramowanie i urządzenia dla przygotowalni fleksograficznych, Mark Andy oraz Comco - maszyny do druku fleksograficznego, urządzenia do finishingu Miller Weldmaster i Fotoba, a także maszyny drukujące Seiko i d.gen.
Digiprint oferuje także usługi w zakresie szkoleń, doradztwa, instalacji systemów poligraficznych i serwisowania.

FUJIFILM

Firma Fujifilm zdobyła zaufanie profesjonalistów z branży poligraficznej na całym świecie, a to dzięki najwyższej jakości niezawodnym i wygodnym rozwiązaniom podnoszącym wydajność oraz jakość.
Komercyjny druk offsetowy:
Skupiamy się na dostarczaniu zaawansowanych technicznie rozwiązań, które pomagają w osiągnięciu znakomitej jakości wydruku niezależnie od technologii, tak aby dać twojej firmie przewagę konkurencyjną i zapewnić państwu "power to succeed".
Komercyjny druk cyfrowy:
Zakres przełomowych rozwiązań druku cyfrowego w oparciu o najnowsze technologie tak aby spełniać szybko zmieniające się potrzeby klientów.
Druk gazetowy:
Zaawansowany zakres produkcji płyt i rozwiązań PressRoom o najwyższej jakości i spójności, które pomagają dostarczać wysokiej jakości druk gazetowy z maksymalną wydajnością i minimalnym wpływem na środowisko.
Druk wielkoformatowy:
Nasze rozwiązania są tak zaprojektowane aby pomóc wam w ciągle zmieniających się potrzebach tego dynamicznie rozwijającego się sektora.
Rozwiązania poligraficzne:
Dzięki doświadczeniu w zakresie systemów przetwarzania informacji graficznych możemy zaoferować rozwiązania programowe oparte na najnowszych technologiach, które umożliwiają maksymalizację jakości druku przy zachowaniu efektywnego zarządzania skomplikowanym i wieloetapowymi procesami poligraficznymi.

SCORPIO

Scorpio Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dystrybutorów materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych na rynku polskim. Spółka powstała w 1990 roku i z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, może poszczycić się blisko tysiącem instalacji różnorodnych maszyn i urządzeń, kilkoma tysiącami klientów z wielu sektorów poligrafii i przemysłu, oraz szeregiem wyróżnień i certyfikatów.
Oferta Scorpio obejmuje setki pozycji asortymentowych dostarczanych przez uznanych producentów z Europy, USA i krajów Dalekiego Wschodu. Produkty skupione są w grupach, odpowiadających różnym technologiom produkcyjnym takich, jak:
- offset
- fleksografiia i typografia
- introligatornia i produkcja opakowań
- tampondruk i znakowanie laserowe
- druk cyfrowy